Polscy prokuratorzy prześladują Polaka za walkę z nacjonalizmem…

Wydawałoby się nie do pojęcia…ale jednak. Co się dzieje z dobrą zmianą? Miejmy nadzieję że nastąpi mocna i zdecydowana reakcja.

„Według prokuratorów (podległych ministrowi Zbigniewowi Ziobrze), Pan Antoni Dąbrowski, który jako dziecko cudem ocalał z ludobójstwa na Kresach miał dopuścić się obrazy Ukraińców, m.in. poprzez stwierdzenie jako świadek ludobójstwa dokonanego przez UPA, że banderyzm to dzicz. Jeśli metody stosowane przez UPA w czasie tortur na Polakach, m.in. gwałty na kobietach, obcinanie kobietom piersi i posypywanie ran solą, przecinanie tułowia na pół piłą ciesielską to zdaniem prokuratury, noszącej nazwę polskiej, za mało, aby nazwać oprawców dziczą, to rodzi się pytanie jak klasyfikują takie przestępstwa?

Źródło cytatu:

https://pantarhei24.com/bronil-pamieci-o-pomordowanych-bestialsko-polakach-uslyszal-zarzuty-warszawskiej-prokuratury/?fbclid=IwAR36kIYduMuWsJpkwPoSFnarccJ4CpDNoHu6opXFoKvNbBoHKPkNWw5aFc4

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.