Pomóżmy Marysi…

Apel z Lwowa:

Redaktorka Polskiego Radia Lwów redakcji Na Lwowskiej Fali potrzebuje pomocy. Moderator strony www.radiolwow.org, autorka programów tematycznych oraz aktualności gospodarczych Marysia Pyż choruje już od wielu lat na stwardnienie rozsiane.
Od ponad roku jej sytuacja zdrowotna bardzo się pogorszyła, prawie nie może chodzić. Potrzebuje kosztownej i długiej rehabilitacji w Polsce. Nasze liczne prośby i oficjalne zgłoszenia z prośbą o pomoc do władz i sponsorów radiowych nie przyniosły żadnego rezultatu.
Jako matka dwuletniej Sylwii oraz nasza koleżanka radiowa nie może zostać sam na sam z chorobą.
Leków od tej choroby nie istnieje ani w naszym kraju, ani w żadnym innym. Jej jedyną szansą na powrót do zdrowia i normalnego życia jest długoterminowa rehabilitacja w polskich specjalizowanych i przystosowanych do tego placówkach. W obecnej sytuacji ekonomicznej na Ukrainie nie ma mowy o pokryciu kosztów chociaż jednego kursu rehabilitacji ze środków własnych.
Wszystkich nieobojętnych ludzi prosimy o jakąkolwiek pomoc finansową.

Pomoc finansową prosimy kierować na konto:

W hrywniach (przelew na Ukrainie) W złotówkach (przelew na konto w Polsce)
Privat Bank 67 1020 3408 0000 4302 0223 7303

Maria Pyż, c. Zbigniewa.


Ze swojej strony:
Dysponuję pełnym kontaktem do Marysi. Każdy kto chciałby pomóc proszę się kontaktować ze mną.
W razie jakichkolwiek pytań piszcie, podam dodatkowe szczegóły:
BezPrzesady


Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

4 myśli w temacie “Pomóżmy Marysi…”

  1. SUPER TYLKO INFO O EWENTUALNYCH WPŁATACH JEST KOMPLETNIE NIEJASNE. TEN NUMER RACHUNKU DOTYCZY BANKU POLSKIEGO??? DO PRZELEWÓW ZAGRANICZNYCH POTRZEBNY JEST NUMER W FORMIE IBAN. CZY JEST TO KONTO PRYWATNE CZY NIE?

    1. Wszystko podam na pirv. wystarczy napisać maila. pod spodem jest podany link do adresu mailowego BezPrzesady

  2. Czy nie lepiej bedzie podac numer konta polskiego i wszystkie dane na tej stronie. Po co ma kazdy pisac tego maila, tak chyba bedzie lepiej.

Możliwość komentowania jest wyłączona.