Profesor Zybertowicz mówi o szansach dla Polski

Wszystkim tym, którzy zobaczą logo Gazety Polskiej, a nie bardzo się z nią identyfikują, mimo wszystko polecam wypowiedź zarejestrowaną na stronie GP, nie zobaczą jej w oficjalnych środkach przekazu, chociażby dlatego… warto też sobie i na ten problem odpowiedzieć. Organizatorzy i obecni to konglomerat: doktor KUL, protestant; pastor, agnostyk; profesor Zybertowicz… W Polsce to rzadkość… Warto posłuchać co mają wspólnie do powiedzenia.

Obecny układ polityczny ma dzielić Polaków, jak mówi jeden z zebranych na spotkaniu. Czy tak jest naprawdę? Może wielu znajdzie odpowiedź na pytania z tej relacji.
Ważne jest jedno, konkluzja padająca na początku spotkania wygłoszona przez Pawła Chojeckiego red. naczelnego „Idź Pod Prąd” (nie będzie to jego dosłowna wypowiedź, ta dosłowna jest poniżej w filmie): Rzecz pospolita, rzecz wspólna, problem nas wszystkich tu żyjących, zwanych obywatelami, czy też inaczej zwanych Polakami; agnostyków, protestantów, katolików, socjalistów…; tych którzy chcą o tym mówić, chcą działać, chcą coś zmienić… aby naszym dzieciom żyło się lepiej…

„W Lublinie, 9 listopada 2011r. odbyło się zorganizowane przez Lubelski Klub „Gazety Polskiej” oraz miesięcznik „idź Pod Prąd” spotkanie z profesorem Andrzejem Zybertowiczem. Profesor wygłosił wykład pt. „Naród na rozstajach. Diagnoza i plan”. Rozpatrywał zalety i słabości strony patriotycznej, analizował manipulacje obecne w przekazach medialnych. Po wykładzie odbyła się dyskusja ze słuchaczami.”

Zapraszam:

http://youtu.be/GWO7kRXFkp8

Prof. Zybertowicz: „Naród na rozstajach”

Organizatorzy: Klub GP, miesięcznik „Idź Pod Prąd”

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “Profesor Zybertowicz mówi o szansach dla Polski”

Możliwość komentowania jest wyłączona.