Referendum w sprawie ACTA – wyślij i Ty!

Na stronie Interia.pl istnieje możliwość wysłania listu z protestem do swoich posłów (w okręgu).

„Bomba z napisem „ACTA” wybuchła w weekend, gdy hakerzy zaatakowali strony rządowe, prezydenta i parlamentu. Odtąd oburzenie na podjęte w zaciszu rządowych gabinetów decyzje rosło z każdą chwilą. Ludzie wyszli na ulice. By władze usłyszały ich głos.

Z tą samą myślą przygotowaliśmy dla was we współpracy z radiem RMF FM specjalne internetowe referendum: Referendum Tutaj Dzięki niemu możecie nie tylko opowiedzieć się w sprawie ratyfikowania porozumienia ACTA przez Parlament RP, ale także – za pośrednictwem INTERIA.PL – wysłać swoją opinię do parlamentarzystów ze swojego okręgu wyborczego. Rząd kontrowersyjne porozumienie już podpisał, dlatego teraz wszystko zależy właśnie od nich – od tego czy posłowie i senatorowie ratyfikują tę międzynarodową umowę.”

Należy wysyłać maile. Jak podaje interia.pl do tej pory poszło 800 tys (od daty uruchomienia, tj. od 25 stycznia!). To jednak nie koniec. Powinniśmy wszyscy zastanowić się jak doprowadzić do upadku rządu który chciał zniewolić swoich wyborców. Rządu który chce kontrolować nas w sposób całkowity, który chce zabronić nam wszystko i wiedzieć o nas jeszcze więcej.
TO powinien być nasz cel.

Źródło: Posłowie zaskoczeni skalą referendum!

Sondaż: Czy uważasz, że ACTA zagraża wolności internautów?

Interia: Forum o ACTA

Interia.pl od dłuższego czasu promuje głos obywatelski. interia360 to przykład dziennikarstwa obywatelskiego. Warto tam zaglądać.

Piotrek

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “Referendum w sprawie ACTA – wyślij i Ty!”

  1. Zaraz wyślę swój list. Przyznam, że trochę się z tym wstrzymywałem, cały czas sądziłem, że może jest jakieś drugie dno w sprawie ACTA. Jednak takiego nie ma… Po przemyśleniu sprawy jestem całkowicie przeciwny tej umowie. Wszystkim internautom też rekomenduję wysłać swój sprzeciw.

Możliwość komentowania jest wyłączona.