Rocznica Stanu Wojennego – komunistycznej agresji wewnętrznej.

Pamiętajmy – zbrodnia ta została dokonana przez rodzimych sługusów komunistycznej Moskwy. Żyjące „resztki” tych indywiduów (przecież nie Polaków), do tej pory chodzą bez właściwego rozliczenia prawnego za Stan Wojenny i inne komunistyczne zbrodnie. Wskazuje to na całkowitą niewydolność prawną tego państwa. Może też i coś więcej…

Z maila:
„Szanowni Państwo,

zbliża się kolejna 33. rocznica wprowadzenia w Polsce stanu wojennego.
Poznań-plakat_13-12-2014

Od kilku lat Instytut Pamięci Narodowej organizuje akcję społeczno-edukacyjną ?Ofiarom stanu wojennego. Zapal światło wolności?. Co roku 13 grudnia o godz. 19.30 w całej Polsce płoną w oknach tysiące świec, upamiętniając ofiary stanu wojennego. Przypominamy nie tylko tych, którzy stracili życie, ale także internowanych i uwięzionych, ludzi, których wyrzucono z pracy, którym złamano kariery, których zmuszono do emigracji. Nawiązujemy jednocześnie do gestu dwóch wybitnych mężów stanu ? papieża Jana Pawła II i prezydenta USA Ronalda Reagana ? którzy w grudniu 1981 r. w ten sposób przypominali o Polsce i Polakach.

http://pamiec.pl/pa/edukacja/akcje-i-obchody/ogolnopolskie/13-grudnia-wprowadzeni/10410,Ofiarom-stanu-wojennego-Zapal-Swiatlo-Wolnosci.html

Również w tym roku chcielibyśmy upamiętnić ofiary stanu wojennego podobnym gestem. Odwołując się do misji naszych instytucji, pragnę zaprosić Państwa do współpracy i prosić o szczególne rozpowszechnienie naszej akcji. Mielibyśmy wówczas niebywałą szansę trafić wspólnie do szerszego kręgu odbiorców i po raz kolejny, wykorzystując siłę mediów, oddać hołd ofiarom stanu wojennego. Wierzymy, że poprzez nasz wspólny apel uda się zachęcić społeczność lokalną do aktywnego udziału w akcji i 13 grudnia o 19.30 zapłoną w oknach domostw tysiące świec upamiętniających ofiary stanu wojennego.”

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.