Rola katolickich mediów w życiu publicznym – zaproszenie.

image
Z maila:

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam na spotkanie Klubu Polonia Christiana, które odbędzie się 7 grudnia (środa) o godzinie 18:00 w Muzeum Archidiecezjalnym ul.Lubrańskiego 1.

Temat spotkania: Rola katolickich mediów w życiu publicznym.

Zaproszonym gościem jest Michel Voris: amerykański dziennikarz, obrońca tradycyjnego nauczania Kościoła Katolickiego, producent filmowy i działacz katolicki. Prezes i założyciel Mediów św. Michała, twórca produkcji filmowych poruszających m.in. ważne wydarzenia z życia Kościoła, zamieszczanych na popularnej stronie: www.churchmilitant.com

Na spotkaniu będzie możliwość wymiany poglądów i doświadczeń w zakresie funkcjonowania mediów katolickich. Zachęcam do uczestnictwa w spotkaniu, szczególnie osoby związane ze światem mediów, Myślę, że doświadczenia naszego gościa mogą być cenną inspiracją dla wielu osób. Wystąpienie Pana Michalea Vorisa będzie tłumaczone na język polski.

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.