Rzeźba która mówi wszystko… Matka i dziecko…

Kiedy pierwszy raz spojrzałem na to zdjęcie wiedziałem co przedstawia…
Potem przeczytałem….

Matka i jej zabite dziecko. Wyrzucone z jej organizmu. Przed czasem… Przychodzi jej wybaczyć… swoją okrutną śmierć, rozerwanie na strzępy przed czasem…
Nie pojmuję jak łatwo zwolenniczkom aborcji mówić o mordowaniu dzieci nienarodzonych – przecież same mogły znaleźć się na tej liście aborcyjnej…
Czy mam prawo powiedzieć, że dobrze by się stało, gdyby te wojowniczki znalazły się jednak na tej liście? I nigdy się nie urodziły aby namawiać do zabicia nienarodzonego dziecka? Ponieważ same by zginęły, tak jak tego pragną dla innych….

Mój prosty komentarz na facebook:
„Wzruszająca rzeźba… pełen głębi ten gest pocieszenia… Życie ludzkie jest najcenniejsze. Nie wiemy kogo tracimy mordując nienarodzone dzieci… CO by było, gdyby matka Einsteina postanowiła usunąć ciążę? Czy też Pascala? Lub Leonarda da Vinci? … Każdy człowiek ma prawo zaistnieć na tym świecie. Żeby żyć i pokazać na co go stać…”

Słowacja: szokująca rzeźba ofiar aborcji

ze strony radiownet.pl:

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jeden komentarz do “Rzeźba która mówi wszystko… Matka i dziecko…”

Możliwość komentowania została wyłączona.