Siła rozumu – Islam w ataku?

Książka Oriany Fallaci mówi o zagrożeniu które wydają się potwierdzać ostatnie wydarzenia prowadzące do czasowego przywrócenia granic wewnątrz Unii w obawie przed nielegalnymi islamskimi emigrantami z Libanu, czy Syrii.

W książce znajdziemy dowody na to, że Europa ugina się przed Islamem.
Sugestywna informacja zawarta na stronie 26 mówiąca o zmienionym artykule 261 bis Kodeksu Karnego w Szwajcarii (zmiana z 1995 roku).
W skrócie: „po zmianie zapisu każdy emigrant muzułmański może wygrać spór prawny, sądowniczy odwołując się do uprzedzeń na tle religijnym„.
Autorka podaje takie przykłady: „Nie zwolnił mnie dlatego ze kradłem ale dlatego że jestem muzułmaninem”; ” Nie złoił mi skóry dlatego, że dotykałem tyłka jego żony, ale dlatego że jestem muzułmaninem”.
Polecam książkę, pomaga ona otworzyć oczy na zagrożenia zupełnie nieznane szarym Polakom żyjącym w nieświadomości tego co naprawdę dzieje się we Francji czy Anglii…, jeżeli chodzi o emigrantów innej wiary – wiary koranicznej…ich coraz większej dominacji na starym kontynencie…

Jako do uzupełnienie informacji o książce:
Siła Rozumu

Piotrek


mail: BezPrzesady


Znak, który będzie powiewał nad Europą już niedługo jako godło?

Inne poruszające ten temat wpisy na blogu: Islam

Dżihad

Wpis o podobnej tematyce:
Minaret w Poznaniu nie powstał

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “Siła rozumu – Islam w ataku?”

Możliwość komentowania jest wyłączona.