Sławomir N. Ma kłopoty – zatrzymany za korupcję.

Nawet na Ukrainie ma zarzuty, jak wiadomo zajmował tam eksponowane stanowisko przyjmując obywatelstwo ukraińskie. Szkoda, że obecna władza dostrzega tak późno te działania korupcyjne. Mam nadzieję że to jest droga, którą pójdzie rząd – w końcu ścigając byłą władzę za PO, która dopuściła się przekroczenia prawa i korupcji. Jest to – jak zauważyłem w licznych rozmowach z wyborcami – jedno z najbardziej oczekiwanych działań.

https://www.tvp.info/49042976/zegarek-byl-refleksem-politolog-o-zatrzymaniu-slawomira-n-i-ukrainskim-eldorado

Najbardziej dziwiło mnie to, że tak szybko zmienił obywatelstwo swego czasu. Fotografie dowodu osobistego są dostępne w internecie.

Narodowe Biuro Antykorupcyjne Ukrainy również dołącza do zarzutów przeciw Sławomirowi N. Śledztwo rozpoczęło się na terytorium Ukrainy – jak potwierdza przedstawiciel biura antykorupcyjnego w Ukrainie – nieprawidłowości w zeznaniu podatkowym na Ukrainie i wątpliwości dotyczące przetargów.

Na terenie Polski; 3 osoby typowane do zatrzymania – Ukraina – 1 osoba. Śledztwo zaczyna zataczać coraz szersze kręgi.

Fotografie powyżej – z konferencji emitowanej w Kijowie przez TVP Info.

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.