Twarz Juszczenki w spocie Kaczyńskich

Strona księdza Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego:
„Twarz Juszczenki w spocie o Kaczyńskich to błąd” 2011-08-05

Tekst ze strony www.isakowicz.pl:
Albo głupota, albo zła wola decydowała kierowała tymi, którzy w 2-minutowym spocie filmowym, emitowanych w różnych telewizjach, umieścili twarz skompromitowanego prezydenta Wiktora Juszczenki, który uderzył po twarzy cały narów polski, gloryfikując Banderę, Szuchewycza i UPA.

Dobrze wiem, że w w PiS – pomimo ucieczki Pawła Kowala i Michała Kamieńskiego, którzy robili co mogli, aby wepchnąć Lecha Kaczyńskiego w objęcia Juszczenki – ciągle są osoby, które wierzą w sojusz z ukraińskim obozem „pomarańczowych”. Niech przed wyborami powiedzą głośno i uczciwie, czy są po stronie rodzin pomordowanych Polaków, czy po stronie tych, co wychwalają katów.

Przy okazji przypominam apel do Marka Kuchcińskiego, szefa klubu poselskiego PiS, o oddanie orderu przyjętego od Juszczenki

http://www.isakowicz.pl/index.php?page=news&kid=8&nid=2642

Jeżeli PiS chce liczyć na głosy Kresowian i ich potomków, a także osób walczących o prawdę historyczną, musi w tej sprawie zająć jednoznaczne stanowisko.”

Link do źródła: Twarz Juszczenki w spocie o Kaczyńskich …

Niestety, już nie raz kresowiacy zawodzili się na wielu politykach z różnych partii w swoim dążeniu do Prawdy o Ludobójstwie. Czy można wierzyć ewentualnym zapewnieniom (które nie padły) ze strony jakichkolwiek polityków partii będących obecnie w parlamencie o dążeniu do publikacji Prawdy o Ludobójstwie OUN-UPA?

Piotrek

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.