Ukraina wymyśla sztuczne problemy.

Wypowiedź posła Rzymkowskiego na temat ciągłego blokowania prac archeologiczno-ekshumacyjnych ofiar Ludobójstwa dokonanego przez bandy UPA.

https://www.radiomaryja.pl/informacje/tylko-u-nas-dr-t-rzymkowski-ukraina-wymysla-problem-by-zablokowac-prace-ekshumacyjne-na-ich-terenie/

Co martwi: brak zdecydowanego stanowiska polskich władz. Wyraźnego przymuszenia (a takie możliwości szczególnie wobec tak zależnego od nas państwa jakim jest Ukraina), do realizacji zobowiązań. Nacisków politycznych i nie tylko.

Kiedy w końcu nasi politycy dorosną do bycia nimi?

Aby przymusić ich do działania organizacje kresowe napisały ostatnio list do Ministra edukacji. Oto jego fragmenty:

List ten powinien być szeroko propagowany wśród społeczeństwa polskiego.

To jedyna droga do normalizacji stosunków. I do tego aby druga strona zrozumiała że nie można gloryfikować bandytów.

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

4 komentarze do “Ukraina wymyśla sztuczne problemy.”

  1. W gruncie rzeczy z ich punktu widzenia to jest jak najbardziej sensowne. Ukrywanie swoich zbrodni, granie na zwłokę. Z naszego punktu widzenia ich opór w tej materii POTWIERDZA dokonane zbrodnie i ich poczucie winy. Wciąż nie rozumieją, że w ICH interesie jest odkrycie wszystkiego aby ustalić wszystkie okoliczności, odkryć jak najwięcej prawdy. Pod tym względem kulturowo są bliżej kraju i metod sowieckich (przepastne archiwa, niedostępne i skrywane ponad miarę skrywające niezliczone zbrodnie i kłamstwa), zatem pytam: z czym im do Europy?

    1. Odpowiadam: z niczym. Nie pasują tam, dokładnie tak samo jak post-sowiecka Rosja. Zbyt wiele podobieństw miedzy nimi.

  2. Inna sprawa, że do tej kłamliwej, lewicującej i samostaczającej się ku własnej zgubie Europy i tak bym się nie pchał… ;)

Możliwość komentowania została wyłączona.