Ukryta prawda o programach seksualizacji dzieci? Co grozi naszym pociechom?

W mediach mainstreamowych, nie roztrząsa się nazbyt wnikliwie, tych zagadnień, aby nie wyszło drugie dno problemu. Prawdą jest, że jesteśmy atakowani ze wszystkich stron seksualnością, pornografią i erotyką. Wmawia nam się, że normalnym jest jej nadużywanie. Jak wielu ludzi jednak przez zatopienie się w skrajnościach seksualnych złamało sobie i bliskim życie? Tego typu statystyki są trudno dostępne w mediach…

„- W Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji i wielu innych krajach europejskich dzieci od lat poddawane są przymusowej seksualizacji, niszczącej ich wrażliwość i niewinność. W ostatnich latach te zajęcia są coraz bardziej odrażające. Gabriele Kuby mówi i pisze, że w Niemczech podczas lekcji promuje się związki homoseksualne. Pewien chłopiec, zapytany o czym była mowa na takich zajęciach, odpowiedział, że „ludzie liżą się po narządach„. Nie chcemy, aby coś takiego działo się w Polsce – mówi Mariusz Dzierżawski pełnomocnik Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Stop pedofilii” w rozmowie [LINK] z Agnieszką Piwar z Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Dzierżawski zapewnia, że żaden normalny rodzic, nie chce żeby jego dziecko było seksualnie molestowane, tak jak dzieje się to w szkołach na Zachodzie.

Pełnomocnik Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Stop pedofilii” obnaża wstrząsające dane, m.in.:

– Konferencja w siedzibie PAN z udziałem przedstawicieli rządu Tuska – „Dzieci mają być zachęcane do masturbacji od niemowlęctwa, przed czwartym rokiem życia dzieci mają dowiadywać się, że związki są różne (bez wątpienia chodzi również o związki homoseksualne), 6-latki mają dowiadywać się o antykoncepcji a także zgłębiać pojęcie ?akceptowalne współżycie/seks (za zgodą obu osób)?. 12-latki są zachęcane do homoseksualnych ?coming outów?.

– Instruktaż seksualny wobec kilkuletnich dzieci niszczy w nich barierę wstydu, który spełnia funkcję ochronną. Jeśli dziecko dowiaduje się w szkole, że głaskanie narządów intymnych to nic złego, ma mniejszą szansę przeciwstawić się pedofilowi, który robi to samo.

– Środowiska homoseksualne (i inni dewianci) domagają się wprowadzenia do szkół przymusowej edukacji seksualnej, podczas której dzieci mają zmienić negatywne odczucia wobec homoseksualizmu na akceptację dla rozmaitych nienaturalnych związków.

– Manifestacje rodziców, protestujących przeciw deprawacji seksualnej w Niemczech, są agresywnie atakowane przez grupy homoseksualistów.

– Środowiska LGBTQ (lesbijki/geje/biseksualiści/transseksualiści/dziwni) marzą o dostępie do dzieci w szkołach.

– Rząd Donalda Tuska skierował do ratyfikacji „Konwencję przemocową”, która atakuje rodzinę i promuje zboczenia seksualne.”

CAŁY WYWIAD na stronie KSD: Środowiska LGBTQ marzą o dostępie do dzieci w szkołach

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “Ukryta prawda o programach seksualizacji dzieci? Co grozi naszym pociechom?”

Możliwość komentowania jest wyłączona.