Ukrzyżowanie Chrześcijanina przez Islamistów.

Świat obiega informacja o ojcu Salezjaninie Thomasie Uzhunnalil. Miał zostać porwany z Jemenu (6 marca), po ataku na klasztor w którym zginęło kilkanaście osób (zamordowano 4 siostry zakonne, ze zgromadzenia Sióstr Franciszkanek z RPA). Planem islamistów było ukrzyżowanie duchownego w okresie triduum paschalnego. Prawdopodobnie zrealizowali swój czyn.

Linki mówiące o tym planie:
Thomas Uzhunnalil ~ Catholic priest may be crucified this Good Friday
Indian priest held by suspected IS militants in Yemen
Making all efforts to secure Father Tom’s release in Yemen: Sushma Swaraj
Fears grow for priest 'kidnapped by ISIS’ who may be crucified on Good Friday

Inna zbrodnia wskazująca na radykalizm (z którym ponoć walczy Europa) islamskich społeczności: Muzułmanin życzył chrześcijanom „wesołych świąt wielkanocnych”. Został zamordowany.
Asad Shah, Pakistańczyk z pochodzenia, pracujący w Glasgow jako sprzedawca, został zamordowany po tym jak na Facebooku umieścił filmik, z życzeniami wesołych świąt wielkanocnych dla swoich „ukochanych chrześcijan”.

Zamordował go (przed własnym sklepem z gazetami zadając ponad 30 ciosów nożem) inny muzułmanin.
To jest jak zaraza – radykalizm rozlewa się w tych społecznościach – zbrodnia jako godny czyn do naśladowania w walce z niewiernymi. Za taki mord idzie się do nieba w Islamie sunnickim.

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

6 myśli w temacie “Ukrzyżowanie Chrześcijanina przez Islamistów.”

 1. zdaje się kilka miesięcy temu bojówki „Prawego Sektora” (ulubionej partii PiSuaru na Ukrainie) chwaliły się nagraniem ukrzyżowania i następnie spalenia żywcem powstańca
  czy to nie byli czasem rezuni z formacji, którą często odwiedza Gosiewska

  1. Widziałem nagranie jednak nie potwierdzono w pełni autentyczności – jeżeli masz takie potwierdzenie tego brutalnego mordu – dawaj. Za to widziałem też nagranie z powieszenia separatysty i jego żony (w ciąży) na jednej z oficjalnych stron nacjonalistów. A więc duże prawdopodobieństwo że i to ukrzyżowanie miało naprawdę miejsce.

   1. nagranie z ukrzyżowaniem rozsyłali sami prawosecy chwaląc się osiągnięciami, to chyba najlepsze źródło

    1. linka do tego filmu nie otrzymałem od nich – jeżeli masz screen dokumentujący rozsyłkę przez nich to podeślij.

Możliwość komentowania jest wyłączona.