W miniony wekend odbywały się Targi Mieszkaniowe i Edukacyjne

Nie wiem czy był to akurat dobry pomysł aby w dwa tygodnie po innych mieszkaniowych targach o których pisałem odbywały się następne. Wystawców było sporo, odwiedzających znacznie mniej, targi tym razem odbywały się w Arenie.

Wyróżniały się: stoisko Mbanku (czarne balony roznoszone przez hostessy ściągały powszechną uwagę) i jak zwykle wiatraczki Family House, z których dwa wziąłem dla swojej córki. Ruch niewielki. Może dlatego, ze odbywały się również targi na terenach MTP, odbywały się XV Targi Edukacyjne przygotowane z wielkim rozmachem i ciekawym programem. Liczne reprezentacje szkół przedstawiały ofertę programowo-edukacyjną. Publiczność też dopisała. Dorośli i młodzież tłumnie zwiedzali stoiska targowe.
Jednymi z najciekawszych stoisk były stoiska szkół: Zespół szkół nr 5 z oddziałami sportowymi, czy też Zespół szkół specjalnych nr 103.
To zapewne był jeden z powodów marnego ruchu na targach mieszkaniowych „Tabela Ofert”. Nie wiadomo czy nie lepszym pomysłem byłoby zorganizowanie ich na terenach MTP – mogłaby występować naturalna rotacja gości targowych dzięki temu. Niemniej najważniejszym powodem małego ruchu był najprawdopodobniej ten wymieniony na wstępie przeze mnie. A więc zbyt krótki odstęp czasowy. Tak zresztą komentowano to wśród wystawców. Szkoda, że różni organizatorzy tych imprez nie potrafią jakoś wspólnie planować takich działań, które przyniosłyby pożytek i wystawcom i poszukującym mieszkań.

Piotrek

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.