Wolski o Putinie i problemach międzynarodowych.

Ciekawy materiał z jeszcze ciekawszymi wnioskami, jedno jest pewne: z wielu ust płyną słowa potwierdzenia ze nasz Prezydent bardzo dobrze zrobił nie jadąc do Jerozolimy. A tymczasem fragment innej wypowiedzi Pana Wolskiego w temacie rakiety, która trafiła ukraiński samolot nad Iranem, uważam że całkiem trafne spostrzeżenie jest w niej zawarte:

Niech pan zobaczy że cała afera związana w tej chwili z Ameryką i Iranem została zniweczona przez ten ukraiński samolot, nagle sprawa stała się nieważna. Zwłaszcza, że po raz kolejny zestrzelono samolot pasażerski przy udziale rosyjskiej rakiety. Putin będzie miał utrudnione zadanie brylowania jako „anioł pokoju” i nie ma znaczenia kto pociągnął za spust, ktoś sprzedał broń wysokiej generacji bandytom, w tym przypadku byli to Rosjanie. 

Całość na:

https://www.fronda.pl/a/marcin-wolski-dla-frondy-polska-jest-rosyjskim-kompleksem,138998.html

I na koniec jeszcze jeden cytat z materiału:

Fakt, że Trump demonstracyjnie nie jedzie do Jerozolimy a spotyka się z Dudą może zagrać tu pierwsze skrzypce.

Pamiętajmy – co by nie myśleć o Prezydencie USA jest Prezydentem największej światowej potęgi…czy chcemy tego czy nie. A manipulacje Putina i jego ekipy, dążą do ograniczenia wpływów właśnie USA.

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.