Zawodnik WKS Grunwald Poznań- „wymiata” na Legii.

Opublikowany przez BezPrzesady.com Czwartek, 27 lipca 2017


Dzwonił dziś do mnie kolega Wojtek Bakun, który „łyknął” ode mnie bakcyla sportów strzeleckich.
Tak mocno się „wkręcił” że na strzelnicy Legii z karabinu centralnego zapłonu Beretta CX4 Storm wystrzelał pierwsze miejsce dla WKS Grunwald.
Ma talent – ewidentny. Po zaledwie kilku treningach i oczywista (nie wiem ilu domowych treningach, a wiem ze były :-)) wstrzelał się całkiem nieźle.
Zasada – „chcieć to móc” i „bądź wytrwały w swoich zamierzeniach” jest bardzo pasującym zestawem dla Wojtka.
Gratulacje serdeczne wyniku!

Opublikowany przez BezPrzesady.com Czwartek, 27 lipca 2017

Sporty strzeleckie zyskują na popularności.
I bardzo dobrze.

Wojtek w Poznaniu na treningu:

Opublikowany przez BezPrzesady.com Czwartek, 27 lipca 2017

Opublikowany przez BezPrzesady.com Czwartek, 27 lipca 2017

Z konwersacji na FB: P.Sz.:„…Panowie i Panie – bezdyskusyjnie: Kolega Wojtek reprezentował Wielkopolskę na tych klubowych zawodach – jakby nie patrzeć jam ci to sprawił :-) namowami. Wojtek tylko nas nie zdradź…”

W.B.: „…Pełna zgoda. To Piotrek zaciągnął mnie na strzelnicę, dał broń do ręki i kazał strzelać… później patenty, licencje i tak to się toczy… Aż przychodzą takie dni kiedy pojawia się nawet taki mały sukcesik i człowiekowi micha się cieszy….”

P.Sz.: „…no z tą bronią do ręki to pojechałeś :-) ale niech będzie każdy w tym kraju (normalny) powinien umieć tak strzelać jak My :-),- a to taka mała autoreklama… Przynajmniej jak my. Jakieś „bliźniaki” z nas..? Miałem też 89 pkt – na 100 m z AK47 …”

W.B.: „…wyzwaniem dla nas to będzie przyszły tydzień ? sukcesem będzie mieć wszystko w tarczy …”

Życzę wszystkim strzelcom samych 10-tek!

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.