Zburzyć łatwo, odbudować trudno, albo po prostu się nie da…

Zrzut ekranu 2016-05-09 o 20.55.21
(zrzut ekranu ze strony)
Studie zu Übergriffen Bis zu 40.000 Nicht-Muslime in Flüchtlingsheimen drangsaliert.

Laut einer Studie sind tausende aus Syrien und dem Irak geflohene Christen in deutschen Flüchtlingsheimen Gewalt und Drohungen ausgesetzt. Sicherheitspersonal und muslimische Flüchtlinge sollen für die Übergriffe verantwortlich sein.

Badania dotyczące napaści i molestowania 40.000 nie muzułmanów, w obozach dla uchodzców.

Według badań tysiące chrześcijan, którzy uciekli z Syrii i Iraku, w niemieckich obozach doznają przemocy i gróźb śmierci. Za ataki odpowiedzialni są uchodźcy muzułmańscy oraz ich służby porządkowe.
(tł. E.R.)

Organizacje praw człowieka alarmują, że chrześcijanie i członkowie innych mniejszości religijnych są prześladowani, w niemieckich obozach dla uchodźców. Markus Rode z „Open Doors” alarmuje, że skala prześladowań jest tak duża, że ludzie ci żyją w strachu i panice .

W badaniach organizacji wynika, że tylko w tym roku około 231 przypadków zanotowano w Niemczech i są to prześladowania na tle seksualnym , jak również groźby śmierci .

Jak donosi 'Open Doors” jest „wierzchołek góry lodowej, ponieważ ogromna liczba osób już wcześniej prześladowana w Syrii i Iraku , boi sie zgłaszać takie przypadki..

Najbardziej prześladowane są młode kobiety, ponieważ są gwałcone zbiorowo, przez muzułmanów i często jest to tragedią dla nich samych i ich rodziców .

Angela chce wprowadzić specjalne programy uświadamiające i integrujące młodych mężczyzn , muzułmanów. Ma wizję, że młodzi muzułmanie uratują cywilizację europejską przed upadkiem, jeśli się zintegrują dziś art. Die Welt.

Lewactwo, które rządzi Europą ma tak przeżarte mózgi dobrobytem i wygodami, że zatraciło kontakt z rzeczywistością . Jeśli młodzi muzułmanie mogą uratować skostniałą Europę, jeśli ktoś tak myśli, to naprawdę, czy to jest normalny człowiek?.

Gdyby Orwell, żył sam zdziwiłby się, że takiego odlotu ludzkiej głupoty jeszcze nie przewidział. Oto co napisał o takich ludziach Einstein :Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber beim Universum bin ich mir nicht ganz sicher. (niem.)

Tylko dwie rzeczy są nieskończone; wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej..tł.E.R.

Najgorsze jest to, że tej lewackiej bez mózgowej gawiedzi i w Polsce jest bez liku i uważają, że ich Przywódcy z U.E. na czele, z Panem Tuskiem to bardzo światli ludzie i trzeba ich szanować i słuchać, bo oni wiedzą lepiej , co dla nas jest dobre .

Gdybym nie pamiętała PRL-u, to może dałabym się nabrać na takie autorytety.!!

Żal mi jest tych prześladowanych ludzi, ponieważ uciekali do Europy jak do swoich – czyli chrześcijan, tutaj natomiast są gorzej traktowani jak w swojej byłej ojczyźnie, nikt ich nie broni, ponieważ europejczycy traktują ich tak samo, jak muzułmanów zgodnie z ideologią MULTI KULTI.

Co robią kościoły w pobliżu obozów, czy interesują się potrzebami współwyznawców , czy myślą aby zaprosić ich na ”mszę świętą” w niedzielę, niewiadomo, egoizm ludzki nie ma granic nawet wśród wierzących.

Uważam, że polskie organizacje prawicowo- patriotyczne powinny współpracować z podobnymi w Niemczech i innych krajach Europy, aby podjąć wspólny front walki z tymi lewicowymi urzędnikami w U.E. ponieważ jest to jakaś plaga, której bez większej ofensywy nie da się wykopać z Unii , jak również z rządów krajowych.(w całej Europie rządzi liberalna lewica i to jest jedynie słuszny kierunek , oprócz Austrii).

Jeśli chodzi o Austrię to w pierwszej turze wyborów kanclerskich wygrał Norbert Hofer ze prawicowego ugrupowania (II tura w maju)i pokonał dwie partie lewicowe .Dotychczasowy Kanclerz Fayman podał sie do dymisji . Tak, trzeba trzymać kciuki, aby w Niemczech zwyciężyła AFD i może w świecie ktoś zacznie normalnie myśleć .To wszystko i tak za późno, co najmniej o 20 lat.

Zburzyć łatwo, a odbudować trudno – taka jest mądrość od wieków panująca wśród zwykłych ludzi.

E.R.

2 myśli w temacie “Zburzyć łatwo, odbudować trudno, albo po prostu się nie da…”

 1. Dodam dwa słowa: to idzie w tym kierunku co wynika z tekstu powyżej. Odczłowieczanie…

 2. Oglądałem wczoraj z żoną film Obce Niebo – żona była zbulwersowana odczłowieczaniem w Szwecji wypieraniem z uczuć… krótko napisałem o tym: http://bezprzesady.com/aktualnosci/inne-obce-niebo-lewicowe-wypaczenie

  Europa wariuje – myli się ludziom co dobre a co złe.
  Zamiast równać do poziomu dobra wymyślają… kto jest idealny? Nikt ale lepiej krytykować tego co próbuje stać się lepszy niż inni…

  A to jest kwintesencja:

  „Gdyby Orwell, żył sam zdziwiłby się, że takiego odlotu ludzkiej głupoty jeszcze nie przewidział. Oto co napisał o takich ludziach Einstein :Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber beim Universum bin ich mir nicht ganz sicher. (niem.)

  Tylko dwie rzeczy są nieskończone; wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej..tł.E.R.”

  tekst powyżej to dokumentuje….

  Pozdrawiam

Możliwość komentowania jest wyłączona.