Zgwałcona 9 razy Węgierka.


Trauma do końca życia, tylko dlatego, że ktoś nie pojął iż „kultura” tych ludzi jest bardzo odległa od kultury europejskiej – i zaprosił ich do Europy.

Kobieta wracała wtedy z targowiska miejskiego do domu. Wówczas drogę zastąpił jej Isaak N. (23 lata), złapał ją za ramię i powiedział: ? Teraz będziemy uprawiać seks.

Gdy kobieta próbowała mu się wyrwać: uderzył ją, złapał w pół i rzucił na ziemię. Po czym zaczął jej ściągać spodnie. Laurze G. udało się wyrwać napastnikowi i próbowała uciekać. Jednak od razu wpadła w ramiona Medhana A., (29 lat) i Davida T. (22 lat).

Ofiara została następnie wciągnięta pod wiadukt, a jej usta zatkano, aby nie mogła krzyczeć – stwierdził prokurator.

Napastnicy ukradli kobiecie telefon i wykorzystali go do rejestrowania swoich brutalnych czynów. Na filmie widać, jak kopią, biją i przeciągają swoją ofiarę za włosy po ziemi. Potem wszyscy trzej kolejno gwałcą ją po kilka razy każdy. W sumie dziewięć razy….- NIEMCY: Wstrząsające wyznanie Węgierki zgwałconej 9 razy przez uchodźców

SCREEN: newsbook.pl

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.