Miliony Ukraińców do Polski – wkrótce zmienią się rządy…


Bo już jesteśmy podporządkowani…

„Ukraina się wyludnia – alarmują eksperci za naszą wschodnią granicą. Eksperci z Instytutu Analizy i Zarządzania Polityką twierdzą, że Ukraina traci co godzinę 80 swoich obywateli.”

Tylko w zeszłym roku milion Ukraińców opuściło swój kraj! Coraz ich więcej w Polsce
Proszę źródłem się nie przejmować.

inne:
Dr Patey przywołał badania opinii publicznej z których wynika, że Ukraińcy są propolscy i w większości wykazują sympatię do Polski i Polaków. Według dra Pateya banderyzm jest anachroniczny i nie porwie Ukraińców. Mariusz Patey wyraził również nadzieję, że już wkrótce w związku z tym powstanie więcej organizacji na Ukrainie, które będą się odwoływały do innej tradycji niż ta banderowska.


Anatol Kalinowski powiedział, że na Ukrainie w tej chwili to właśnie Rosja bardzo mocno finansuje m.in. banderowców. Mówił również, że razem z drem Pateyem spotkali się z Jurijem Szuchewyczem, synem Romana Szuchewycza i w prywatnej rozmowie Jurij Szuchewycz przyznał, że jego ojciec był katem, zbrodniarzem.

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.