Protesty przeciw finansowaniu „działań homoseksualnych”…


Doszła mnie informacja – nie wiem na ile sprawdzona, skoro jednak jest pisany protest przeciw dofinansowaniu – to zakładam, że raczej miało ono miejsce.

Fragment ze strony protestacyjnej:
„Trwa upowszechniająca lewacką ideologię akcja ?16 dni przeciwko przemocy ze względu na płeć?. Jej adresatem są między innymi szkoły i podmioty zajmujące się edukacją. Promująca subkulturę LGTB kampania cieszy się wsparciem Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Niestety z naszych pieniędzy wciąż finansuje się działania wspierające demoralizacje dzieci i młodzieży.
Koordynatorem projektu jest fundacja ?Autonomia?, skupiająca się m.in. na powstrzymywaniu nietolerancji ze względu na płeć oraz „orientację seksualną”, a także upowszechnianiu idei feminizmu oraz równości płci.


Organizatorzy w ramach akcji zaplanowali kilkadziesiąt inicjatyw w 20 ośrodkach takich jak: Kraków, Bydgoszcz, Zabrze, Wrocław, Łódź, Białystok, Lębork, Żywiec, Pisz, Śrem, Bielsko-Biała, Zgierz, Olsztyn, Zabierzów Bocheński, Opole, Czarny Dunajec, Sosnowiec, Warszawa….”

Nie pojmuję – ministerstwo nie wie na co wydaje pieniądze? RPO nie wie co popiera?

Cytat pochodzi z: Stop promocji homoseksualizmu w polskich szkołach!

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.