Sprzęt lampowy… Polska firma. Taga.

Kilka fotek z domu od kolegi. Polska firma produkująca wysokiej jakości sprzęt audiofilski.
Czekam na kilka sów od kolegi – jest biegły w tej tematyce :-)

Ja cóż, od lat tylko amatorsko, czas kiedy żyłem tym tematem minął paręnaście lat temu… Niemniej sentymenty i trochę wiedzy zostało.

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

2 myśli w temacie “Sprzęt lampowy… Polska firma. Taga.”

  1. Hej! TAGA Harmony to polska marka z produkcją za granicami PL z działem projekcyjnym w UE, prezesemi i założycielemi firmy są bracia, Pan Przemysław Kokociński oraz Pan Jecek Kokociński, obu panów poznałem osobiście i mogę napisać, że są to osoby bardzo przyjemne w kontakcie i profesjonalnyn podejściem do tematu audio. Produkty TAGA Harmony stoją na bardzo wysokim poziomie wykonania i można je nabyć, za nie wygórowaną cenę, podstawą marki są kolumny głośnikowe, wzmacniacze hybrydowe a ostatnio znalazły w ich ofercie wzmacniacze lampowe, osobiście posiadam hybrydę HTA-1200 i kolumny podłogowe Platinum F-90SL, połączenie takiego zestawu, daje nam dużą przestrzeń, otwartość góry, życia za sprawą lamp Gold Lion, dynamiki mocy tranzystora klasy A/B, wyeksponowaną średnicą oraz mocnyn niskoschodzym i szybkimi miękkim bassem, te cechy sprawdzają się z gatunkami muzyki jak Rock, metal, elektronika oraz ostatnio uwielbianym przeze mnie Nu Jazz, polecam Submotion Orchestra. Jeśli ktoś szuka dobrego sprzętu audio o polskich korzeniach to może zapoznać się z ich ofertą, na stronie http://www.Polpak Poland i TAGA Harmony.com
    Pozdrawiam!
    Michał z Audio Rules.

Możliwość komentowania jest wyłączona.