Znani aktorzy też kochają swoje dzieci..

„Supertata gra superboksera…Szymon Bobrowski sam wie, co to znaczy drżeć o życie dziecka.” Tak podsumowano rolę aktora jako Przemysława Saletę w filmie: „Bokser”.
Film opowiada o walce jaką Saleta podjął aby uratować życie swojej córki.
I okazuje się, że to właśnie zaważyło na decyzji aktora, zagrania tej roli…

„Dzieci przede wszystkim
Pan Szymon, w przeciwieństwie do wielu gwiazd, nigdy nie ucieka od tematu rodziny. Jak sam wiele razy powtarzał, pochodzi z porządnej wielkopolskiej rodziny, więc zawsze wiedział, że ta, którą, sam założy, też będzie taka. No i duża! W 2001 roku poślubił Aleksandrę. Dwa lata później zostali rodzicami małego Ignacego. Para ma też dwie córeczki: 6-letnią Antoninę i trzy lata młodszą Michalinę…”

Jak widać można być aktorem, do tego popularnym, i kochać rodzinę. Niekoniecznie się rozwodzić, czy brać udział w skandalach. Ale to nie wszystko. Można też poświęcić swoje ulubione zajęcia dla rodziny…

„…To dla swoich bliskich zrezygnował z jazdy motorem, zaczął też bardziej uważać za kierownicą samochodu. Wie, że ma dla kogo żyć. Że jest potrzebny! ? Adrenalinę daje mi dziś rodzina ? śmieje się aktor. ? Gdy rano budzisz się o 7.30, słysząc: ?Tato, pić!?, nie potrzebujesz nawet kawy!…”

I to jest ta prawda o rodzinie. Patrząc na dziecko, które wychowujesz, które jest dzięki tobie powstało z Twoich genów, nie można się nim nie opiekować, nie kochać, nie przytulać w chwilach jego rozpaczy i smutku i chronić. Bez względu na to kim jesteś, nie uciekniesz od odruchów serca, które nakazują to wszystko względem swojego potomka. Osoby które nie czują tego, są w pewnym sensie upośledzone. Mogę śmiało napisać, że żal mi ich i z wielką ochotą pomógłbym odzyskać im normalność. O ile tylko byłoby to możliwe.

Piotrek

Materiał z którego pochodzą cytaty:
Supertata gra superboksera

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.