Anonymous o Emigrantach.

Zacytowane z nadesłanego na maila materiału:

Witajcie
Obywatele Polski!

Wiemy, w jaki sposób media i inni dezinformatorzy manipulują informacją, by osiągnąć zamierzony efekt. Wiemy, jaki jest powód tej manipulacji i jak jej przeciwdziałać. Przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań należy jednak przeanalizować i zrozumieć sytuację, pomijając dezininformacyjne warstwy zarówno w mediach mainstreamowych jak i alternatywnych. Wtedy rozwiązanie nasunie się samo.”

Poddaje pod dyskusję także materiały z zeszłorocznego numeru „Polski Zbrojnej„.
Tytuły artykułów: „Pochód Islamistów„, „Gorączka Dżihadu„.

Co ciekawe w dziale strategie te dwa materiały bardzo dokładnie oddają zagrożenie i skutki działań USA w tamtym regionie.
Na kilkanaście miesięcy przed inwazją uchodźców na Europę, można było poznać syntetyczne oceny sytuacji, z których można wyciągnąć właściwe wnioski. I posłużyć się nimi w opracowaniu strategii obronnej.

Ocena wpływu działań USA na obecną sytuację przez eksperta Patrycję Sasnal jest bardzo przekonującą, tym bardziej że znajduje potwierdzenie w analizie sytuacji na Bliskim Wschodzie.
Polecam materiał w numerze październikowym z roku 2014 „Polski Zbrojnej”.
Gorąco polecam dla zainteresowanych.

Wracając do materiału – o apelu ruchu kojarzonego z maską Guya Fawkesa.
Pierwszy z podpunktów jakie rozpatruje Anonymous:
1) Istnieje zasadnicza różnica pomiędzy uchodźcą a imigrantem.

Tymczasem Państwo Islamskie planuje już od lutego tego roku opanowanie (skuteczne) takich rejonów:
strategiczne wrota Europy
Zagrożenie jest wielkie, jak mówi w wywiadzie dla Polski Zbrojnej dr Patrycja Sasnal Państwo Islamskie łączy w sobie działalność Al-Kaidy; walki z USA i niewiernymi (a więc WSZYSTKIMI nie wierzącymi w Mahometa), a także ideę budowy i kreowania państwa.
Zapowiedź budowy państwa islamskiego na terenie Jordanii, Arabii Saudyjskiej i Izraela (tak wypowiadają się twórcy państwa islamskiego), zaburzy ład nie tylko w tamtym rejonie ale na całym świecie.
Aby spróbować zlikwidować to zagrożenie Pani ekspert wypowiada się bardzo jasno; mówi o konieczności jakiejś współpracy z Al-Asadem.
Określa to terminem „mniejszego zła”.

Potwierdza się też w słowach Pani dr że system społeczny w tamtych regionach jest niekorzystny dla społeczeństw: „…Fakt, że władze za nic mają własną ludność, sprawia, że organizacje jak Państwo Islamskie, żerujące na ludzkiej frustracji, mogą się szybko rozprzestrzeniać…
Dodatkową niewiadomą jest 20 milionów sunnitów popierających Dżihadystów.

Przyglądając się z perspektywy roku, od wypowiedzenia tych słów nie można dojść do wniosku, że są to prorocze słowa.
W jednej linii stanąć muszą państwa takie jak USA, Rosja, Liga Państw Arabskich i 40 innych krajów tworzących koalicję międzynarodową, aby móc skutecznie walczyć przeciw średniowiecznej idei kalifatu, zajmującego tereny wielu obecnych państw, dodajmy: tereny które mają stać się homogeniczne religijnie.

Czy zdążą się porozumieć, zanim państwo Islamskie rozpocznie prawdziwą wojnę o swe cele?
A może już zaczęło – inwazją „uchodźców”?

(na podstawie artykułów w „Polsce Zbrojnej”, nr 10/2014)
Cytat pochodzi z materiału, gdzie przeczytacie całość: Anonymous do Polaków o uchodźcach. Portal: mediapubliczne.pl


Polecane:

Islam Zagrożeniem

Walka z cywilizacją chrześcijańską – imigranci muzułmańscy

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “Anonymous o Emigrantach.”

Możliwość komentowania jest wyłączona.