JKM zaatakował Kukiza za to, co sam popiera! Projekt konstytucji JKM: art. 78 ust. 2.

O co chodzi? Wychodzi na to, że chodzi o manewr wyborczy, byle tylko nie musieć przekazać głosów! Władza ponad wszystko!

Informację o swoim projekcie Ustawy Zasadniczej (Konstytucji RP) JKM zamieścił na stronie:
korwin-mikke.pl w niedzielę (a więc jeszcze przed debatą!), w Święto Konstytucji 3 maja.
Stoi tam „jak byk”:
„Obywatele wybierają Sejm na okres 4 lat w głosowaniu powszechnym, równym, bezpośrednim i tajnym w jednomandatowych okręgach wyborczych„.

Co z tym można zrobić? Jak nazwać? Opisać, określić? Manipulacja, kombinowanie, wyrachowanie polityczne?
Po prostu brak uczciwości…
korwin_ruch_narodowy

Tymczasem naiwni wyborcy JKM żarliwie bronili go we wczorajszej debacie… debata organizowana przez Radio Merkury.

Czym jest partia KORWIN? Kim jest JKM próbując zniszczyć samego siebie i antysystemowe działania?

Źródło informacji: Demencja starcza Korwin-Mikkego? A może „zatopienie” kandydata, który miał szansę na II turę?

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

2 myśli w temacie “JKM zaatakował Kukiza za to, co sam popiera! Projekt konstytucji JKM: art. 78 ust. 2.”

  1. JKM jest w polityce nie od dziś. Miał czas na zrobienie czegoś dla Narodu. Poza robieniem różnego rodzaju „zadym” nie zrobił nic. A teraz ma pretensje do kogoś, kto powodowany troską o Polskę i Polaków, chce podjąć walkę z tą zgnilizną.
    Jest to bardzo nie w porządku ze strony JKM. Wygląda na to, że JKM najbardziej to pragnie władzy, a to czy będzie w Polsce w końcu porządek czy nie – mało go to obchodzi. Może ci wszyscy, którzy się jeszcze wahają, powinni to przemyśleć. Również dotychczasowi zwolennicy JKM – jest jeszcze czas, można głosować na Pawła Kukiza. Zastanówcie się…
    Jeżeli chcecie zmian, to nie głosujcie na tych co są u władzy przez ostatnie 25 lat, bo oni żadnych zmian nie wprowadzą.

  2. W ksiązce Personalnik Subiektywny nasz obrońca Kresów zamieścił trafną ocenę JKM :najpierw przed debata pyta on ponoć przeciwnika o zdanie i na forum ma zdanie przeciwne choćby to była głupota i strzał we własną pietę Ha ha ha !!1 Tym bardziej jeszcze większym autorytetem staje się dla mnie Ks. Isakowicz Zaleski !!!
    W.K.

Możliwość komentowania jest wyłączona.