Rajd Katyński pamięta o rocznicy Katastrofy Smoleńskiej.

Otrzymuję od lat informacje od Komandora Rajdu Katyńskiego, oto informacja najnowsza:

„Przyjacielu,

Zanim polscy archeolodzy otrzymali zgodę na przeprowadzenie ograniczonych i kontrolowanych – w ramach działań prokuratury rosyjskiej – prac (13-27 października 2010 r.), w miejscu Katastrofy Smoleńskiej zatrzymał się Rajd Katyński. 2 września – pięć miesięcy po Katastrofie – na nieogrodzonym terenie, w błocie, pod stopami – motocykliści znaleźli szczątki człowieka.

Z największą starannością złożyliśmy je w pudełku, które zostało owinięte biało-czerwoną flagą. Przywiezione do Polski zostały przekazane Prokuraturze Garnizonowej w Gdyni i zidentyfikowane. Są to szczątki Dowódcy Sił Powietrznych Rzeczypospolitej Polskiej generała pilota Andrzeja Błasika.
Urna z prochami generała Błasika zostanie złożona na Jasnej Górze w Kaplicy Pamięci Narodu 9 maja 2015 roku. Uroczystości rozpoczną się o godzinie 16.00.
Zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Nasza obecność i modlitwa niech stanie się wyrazem hołdu złożonego Generałowi i wsparciem dla jego rodziny – dzieci i małżonki niezłomnie stającej w obronie prawdy i dobrego imienia Ofiar Katastrofy Smoleńskiej.

Wiktor
Mocno prawicę ściskam
Zapraszam www.rajdkatynski.com”

Do dziś nikt nie odpowiedział personalnie za bałagan i niedbalstwo, jak również niezliczone poszlaki wskazujące na rażące zaniedbanie obowiązków licznych urzędników państwowych w kwestii wylotu samolotu prezydenckiego jaki późniejszych działań po katastrofie.

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.