11.11.11. Niepodległość Rzeczypospolitej uczczona śpiewem w Poznaniu

W dniu święta Niepodległości w kościele Świętej Rodziny w Poznaniu po mszy za Ojczyznę chór Nazaret dał koncert pieśni patriotycznych uświęcający rocznicę. Poniżej fragmenty jego wystąpienia.

Niestety, w drodze do kościoła zauważyłem otwarty market P&P. Zapewne przepisy na to pozwalają jednak niewyobrażalne jest coś podobnego u naszego zachodniego sąsiada. W dniu takiego święta zamiera tam wszelki handel.
Szkoda, że u nas coś takiego jest niemożliwością w dniu najważniejszego święta państwowego…


Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “11.11.11. Niepodległość Rzeczypospolitej uczczona śpiewem w Poznaniu”

  1. a tymczasem w Warszawie i Wrocławiu internacjonalistyczny reżim z poparciem międzynarodowych bolszewickich bojówkarzy rozbija narodowe demonstracje, widać nie starczyło do tego aktywu robotniczego PO, o planach POlszewików rozbicia manifestacji w Dniu Niepodległości można było usłyszeć już miesiąc temu, wczoraj informacje jakie oglądaliśmy stosunkowo niedawno z państw arabskich, gdzie drżące w posadach dyktatury masakrowały bezbronny tłum, mieliśmy okazje zobaczyć u nas, w Polsce, ledwo minął miesiąc od „wygranych” przez PO „demokratycznych” wyborów, a towarzysze z „nocnej zmiany” pokazują swoje prawdziwe oblicze, już nie kryją się ze swoją skrajną nienawiścią do polskich wartości narodowych, to prawdziwa twarz „nocnej zmiany”, która już teraz pokazuje, że metodami Berii i Dzierżyńskiego będzie krwawo rozprawiać się z każdą opozycją, z każdym, któremu obce są chore idee internacjonalistycznej Unii Europejskiej, czy wyznawany przez czerwonych związkowych komisarzy międzynarodowy komunizm

Możliwość komentowania jest wyłączona.