Amatorska Liga Piłkarska Stowarzyszenia Wiary Lecha

Już wkrótce emocje sportowe w Poznaniu. Kto chce samemu wyjść na murawę jest ku temu szansa, wystarczy się skrzyknąć i …

„NSZZ Solidarność-Region Wielkopolska zaprasza na udział w I Turnieju Piłkarskim z okazji Dnia Solidarności i Wolności, który odbędzie się w dniach 25 i 26 sierpnia br. na boisku typu ?Orlik? przy ul. Droga Dębińska 21. Patronat nad imprezą objęły Stowarzyszenie Wiara Lecha i Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Poznaniu.

Koszt udziału w turnieju wynosi 200 zł netto (istnieje możliwość wystawienia faktury VAT).

Turniej odbędzie się w następujących godzinach: 25.08 ? 14:00-22:00, 26.08 ? 10:00-17:00. System rozgrywek dostosowany będzie do liczby drużyn (zapewniamy minimum 3-4 mecze). Długość meczu: 1×15 minut (przy minimalnej liczbie 3 meczów), 1×10-12 minut (przy 4 meczach).

Na najlepsze drużyny i zawodników czekają puchary, statuetki i nagrody rzeczowe. Każdy zespół będzie mógł liczyć na wodę oraz ciepły posiłek.

W przerwach między meczami odbędą się konkursy dla najmłodszych kibiców. Nagrody dla dzieciaków ufunduje sklep dla kibiców TIFOSI.

Zapisy prowadzone będą do dnia 20 sierpnia br. pod adresem mailowym: ligakiboli@gmail.com. Informacje na temat turnieju wraz z listą zapisanych drużyn będzie można śledzić za pośrednictwem strony www.wl-liga.pl.”

Można na osiedlu skrzyknąć drużynę, dla miłośników futbolu nie powinno być to problemem – wystawienie takiej drużyny osiedlowej to też niezła zabawa i wyzwanie…
Czemu nie?…

Źródło: WL Liga

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.