Armata czarno prochowa jest nielegalna – Breivik dołożył się do złapania właściciela armaty…

Paranoja do kwadratu. Ale w końcu to kraj, gdzie nie takie rzeczy się dzieją…:

„Oskarżony przed sądem powiedział, że armatę czarno prochową nabył 10 lat temu na Polach Grunwaldzkich od nieznanego mu mężczyzny, który był członkiem grupy rekonstrukcyjnej podczas obchodów rocznicowych. Do transakcji doszło po pokazie strzeleckim, w którym armata była używana.”

„Okazało się, że Norweg przygotowując się do zamachu, zaopatrywał się w chemikalia w sklepie internetowym w Polsce. Śledczy zaczęli sprawdzać innych klientów sklepu i w ten sposób trafili do właściciela armaty spod Ostródy.”

Drżyjcie wszyscy klienci tego sklepu… którzy kupowaliście saletrę czy też inne chemikalia…

I następna dygresja:
Gość był groźny bo przecież mógł wziąć armatę pod pachę i dokonać napadu na kasę w sklepie spożywczym…

Cytaty z materiału: Proces ws. nielegalnego posiadania armaty

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “Armata czarno prochowa jest nielegalna – Breivik dołożył się do złapania właściciela armaty…”

  1. solidarnościowe NKWD musi wykazać się wynikami, jak facet dodatkowo powie co myśli o tak bzdurnych zarzutach to dodatkowo oskarżą go o obrazę władzy radzieckiej, próbę obalenia ustroju, a na dodatek pewnie jeszcze o wilkołactwo i pożeranie katolickich dzieci
    przy wykorzystaniu sadystycznych technik śledczych stosowanych przez teścia Komorowskiego (jeśli ktoś jeszcze nie wie to teść tego „opozycjonisty” był pułkownikiem UB) oskarżony przyzna się do wszystkiego
    a w ogóle jaki jest zarzut? że kupował w tym samym sklepie co Brevik???
    a co, jeśli ktoś kupował cokolwiek w sklepie spożywczym, którego klientem był też aferzysta związany z Amber Gold, Michał Donaldowicz T.? oskarżą taką osobę o współudział w wyłudzeniu 50 mln zł? a „porażającym dowodem zbrodni” będzie pewnie paragon za chleb i masło?

Możliwość komentowania jest wyłączona.