„Czekanie – wartość czy nuda…?” – zaproszenie na spotkanie.

Informacja z maila:

„Koło KSM przy Politechnice Poznańskiej po raz drugi organizuje Adwentową Noc Skupienia. Pragniemy wspólnie wyciszyć się i przygotować do radosnego przeżycia ostatnich dni przed Bożym Narodzeniem. W tym roku chcemy też w sposób szczególny zastanowić się nad sensem oczekiwania i jego rolą w życiu każdego człowieka.

Tegoroczne czuwanie rozpocznie się w sobotę 15 grudnia o godzinie 20.00 w kościele pod wezwaniem św.Rocha. Temat spotkania brzmi: „Czekanie – wartość czy nuda…?” Na początku nasz gość – będzie nim pani psycholog Bogna Białecka – wygłosi konferencję pod hasłem: „Dlaczego nie warto wchodzić w konkubinat.” Następnie zaprosimy Was do wspólnej modlitwy i adoracji Najświętszego Sakramentu, podczas której będzie można skorzystać z sakramentu pokuty. Spotkanie zakończymy Mszą świętą, którą odprawi ksiądz Jacek Rogalski. Po czuwaniu w „Ciupie” na najbardziej wytrwałych czekać będzie poczęstunek i ciepła herbata. Będzie też okazja do zakupu książki autorstwa pani Bogny Białeckiej pt.”Małżeństwo, przemyśl to”.

Czekanie wartość czy nuda
events

Serdecznie zapraszamy!”

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.