Człowiek gwałci konia…, w Polsce…, 17-latek…

TO jest idealny temat na bezprzesady.com. Można powiedzieć, że to jest dowód na to jak czasy się zmieniają. Idzie rozluźnienie obyczajów… ALE JAK BARDZO??!!! BEZ PRZESADY !!!!

„W poniedziałek węgorzewska policja otrzymała zgłoszenie o próbie kradzieży konia z jednego z gospodarstw na terenie miasta.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, oniemieli. Jak poinformowała Mariola Ostaszewska z biura prasowego policji w Olsztynie, na polu ujrzeli 17-letniego mężczyznę, który gwałcił małego źrebaka.

Grozi mu więzienie

Chłopak, który był agresywny, został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Miał ok. promila alkoholu w organizmie. Policjanci ukarali go 500-złotowym mandatem za wykorzystanie zwierzęcia do celów niezgodnych z jego naturą.

W związku ze sprawą została powiadomiona prokuratura. Mężczyzna będzie odpowiadał za znęcanie się nad zwierzęciem na podstawie ustawy o ochronie zwierząt. Grozi mu nawet dwa lata więzienia.

Sprawą najprawdopodobniej zajmie się także Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami.”
ZA:
17 latek zgwałcił konia

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “Człowiek gwałci konia…, w Polsce…, 17-latek…”

  1. W pewnej encyklopedii genetyki przeczytałem, że około 8% mężczyzn ma odchylenia seksualne, znaczy się, podniecają ich dzieci, mężczyźni, zwierzęta, trupy itd. 8%!!!!!!!!! Większość z nich wie, że to jest chore i z tym walczy. Niestety z Zachodu nadciąga albo nadciągnie chmura „wolności seksualnej”… strach pomyśleć co to będzie kiedy „granice kulturalne”, będące jeszcze dziś kagańcem na wspomniane odchylenia, zostaną zniesione…

Możliwość komentowania jest wyłączona.