Domowa produkcja piwa. Pokaz w Poznaniu – Pomes Bar.

W zeszłym tygodniu w barze „Pomes Bar” – w centrum handlowym (Hala Górecka) odbył się pokaz domowej produkcji piwa. Pokaz prowadził birofil Piotr Kwiatkowski.
Oto zapis fotograficzny części spotkania:
piwo

eksperymenty_piwne

produkcja_piwa_wlasnej_roboty

chmiel

piwo_jakie_jest
produkcja_piwa

Wkrótce więcej i zdjęć i informacji – mam nadzieję że namówię Piotra na obszerniejszy a także i zwięzły opis tego co mogliśmy oglądać w sobotę 1 marca w „Pomes Bar”.
Jedno jest pewne te kilka butelek piwa, własnej produkcji, które przyniósł aby poczęstować nas (zupełnie gratis!) i udowodnić nam, że prawdziwy smak piwa różni się zdecydowanie od tego, które oferują nam producenci masowi -ten właśnie smak zostanie nam na długo w pamięci…

wyklad_o_piwie

Jeszcze jedno: koszt wyprodukowania pół litra złocistego napoju domowym sposobem, w wielu odmianach smakowych wynosi… 40-60 gr.

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

2 myśli w temacie “Domowa produkcja piwa. Pokaz w Poznaniu – Pomes Bar.”

  1. Dlaczego nie powiedziałeś mi o tej imprezie ?? Zabiję Cię !!! :-)

    1. Przykro mi – ale już tak to jest masz szansę jednak – zorganizuj kilka osób chętnych zapewne uda się zrobić drugą edycję :-)

Możliwość komentowania jest wyłączona.