Dowódca sotni z Majdanu zastrzelony podczas próby gwałtu przez 82-latka.

Całość z maila:
„82-letni dziadek zastrzelił ze strzelby myśliwskiej dowódcę sotni z Majdanu. W czasie, gdy bohater Majdanu próbował zgwałcić jego prawnuczkę.

Według ukraińskich mediów, ?20 sierpnia w walce o wyzwolenie Ługańska zginął setnik 8-ej ?afgańskiej? sotni Samoobrony Majdanu kijowianin Oleg M?chniuk.?

Za swoją afgańską i komsomolską przeszłość ?M?chniuk cieszył się na Majdanie wielkim autorytetem?.

Również media poinformowały o tym, że pogrzeb, prawdopodobnie, odbędzie się w Kijowie w dniu 22 sierpnia na Bajkowym lub Łukjanowskim cmentarzu wojskowym. Pożegnanie odbędzie się na Majdanie, gdzie Oleg Michniuk, ten bohater, przebywał tam od pierwszego dnia rewolucji.

Jednak okoliczności jego haniebnej śmierci ukraińskie media, oczywiście, nie ujawniają.

A było to tak: wraz z dwoma swymi podwładnymi z 8-ej ?afgańskiej? sotn?, obecnie wchodzącej w skład batalionu Ajdar, M?chniuk, nachłeptawszy się wódki (ukr. ? horiłki ? od tłum.), postanowił w najlepszych tradycjach okupantów wykorzystać miejscowe dziewczęta. Długo goniąc za niepełnoletnią mieszkanką wioski, wpędzili ją do stodoły i próbowali zgwałcić. W tym momencie z domu wypadł jej 82-letni pradziadek z dwururką i na miejscu zastrzelił dwóch gwałcicieli.

W czasie, gdy dziadek przeładowywał strzelbę, trzeci bandyta zdołał uciec. Wzywając pomocy wspólników z Ajdaru, powrócił on na miejsce śmierci swojego dowódcy, aby zemścić się na rodzinie dziewczyny, ale ona i jej rodzina zdołali się schować. Rozwścieczeni żołnierze z oddziału karnego spalili chatę i budynki gospodarcze. Tak ukraińscy nacjonaliści ?wyzwalają Ługańsk?.”

Źródło: Wolna Polska
Tłum. Janusz Sielicki
Oryginalne: 82-?????? ??? ????????? ?? ????????? ??????? ???????
????????? ??????? [Aleksander Nikiszin]

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “Dowódca sotni z Majdanu zastrzelony podczas próby gwałtu przez 82-latka.”

  1. Już sama nazwa „sotnia” – budzi we mnie wstręt. No jawne nawiązanie do tradycji band UPA. A próba gwałtu – no cóż… a czego można spodziewać po bandytach? Bandziory z UPA gwałcili i mordowali, ich potomkowie nie mogą być inni…
    To jakaś ich swoista skaza genetyczna…

Możliwość komentowania jest wyłączona.