Reklamujemy Kukiza – jak się da społecznie i czynnie.

kukiz
Każda metoda jest dobra – i służy sprawie.
Przybliżamy JOW-y.

Ważne słowa ks Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego z dyskusji na FB pod informacją o spotkaniu w Nieszawie spotkanie Pawła Kukiza z dyrektorami i kierownikami placówek Fundacji im. Brata Alberta z całego kraju. Temat główny – sytuacja rodzin osób niepełnosprawnych i chorych w Polsce.
….Paweł Kukiz wyraźnie powiedział, że się pomylił w tej kwestii. Obecnie tzw. Majdan ocenia krytycznie. Proszę więc go nie stawiać na jednym poziomie z politykami z PiS czy PO…”

Paweł Kukiz jest teraz naszą siłą – w walce również i z tym kłamstwem dotyczącym zbrodni OUN-UPA.
Szczególnie po jego wypowiedzi:
Precz z rządem i politykami, którzy nie reagują na próby uczynienia z bandyty wzorca dla ukraińskiej młodzieży. Hańba i dno…

Protest Pawła Kukiza przeciw milczeniu. ?Precz z UPA i OUN-em?

Inny cytat z Pawła: „Niestety, coraz bardziej jestem przekonany, że żyjemy w społeczeństwie chłopów pańszczyźnianych, zniewolonym, zindoktrynowanym. Społeczeństwie, które zostanie zniszczone przez system w ciągu najbliższych kilkunastu lat

Kłamstwo Wołyńskie widzane innymi oczyma ? link.

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.