Dzień zaduszny…

Dziś dzień pamięci o zmarłych. Pamiętamy o swoich bliskich, ale także i o wszystkich którzy zmarli w ostatnim czasie.

Z aktorów szczególnie żegnam Rutgera Hauera jednego z moich ulubionych. Role w „Blade Runner” , czy w „Flash and Blood” są niezapomniane.

https://www.imdb.com/name/nm0000442/bio?ref_=nm_ov_bio_sm


„Widziałem rzeczy w które wy ludzie nie uwierzylibyście. Atak statków w ogniu zza krawędzi Oriona, Widziałem wiązki promieni kosmicznych mieniące się w mroku w pobliżu Bramy Tannhausera, wszystkie te chwile…, zostaną stracone…, w czasie…, jak łzy w deszczu…Czas umierać.”

Cytat z wpisu:

Nie zapominajmy o tej chwili która nas będzie czekać gdzieś w przyszłości, miejmy perspektywę – dla wierzących i niewierzących; jak będą nas pamiętać po naszym odejściu z tego świata. Bez względu na to czy jesteśmy znani czy będziemy tylko w sercach najbliższych – warto aby pamiętano nasze dobre uczynki, żeby ich było najwięcej i aby nie było takich chwil, że trzeba długo się zastanawiać nad tymi kilkoma dobrymi słowami o zmarłym…

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.