Dziwne Zgromadzenie na Osiedlu Kopernika


31 października około godziny 12.00 między blokami od strony ulic Keplera a Jugosłowiańskiej przy przedszkolu na Os. Kopernika zebrała się grupa kilkudziesięciu młodych ludzi ubrana w czarne stroje…
W wojskowym drylu zebrani ustawienie w czworokąt odczytali listy nazwisk (jak sądzę zgromadzonych) i w porządku dwójkowym oddalili się z miejsca zebrania.
Czy miało to coś wspólnego z Meczem Lecha, z Wisłą Kraków, który wkrótce miał się odbyć? Czy też z czymkolwiek innym? Jedno zastanawia, karność i dobra organizacja; a więc młodzi ludzie potrafią osiągnąć oddolnie to, co wydaje się, umarło z czasami Powstania Warszawskiego, czy Pomarańczowej Alternatywy za komuny. Jest to bardzo pocieszające.
Pytanie tylko; czy powód takich inicjatyw oddolnych ogranicza się tylko do imprez sportowych, czy też jest nadzieja na taką organizację w sprawach „ciut” ważniejszych?
Wierzę w to, że tak….

Piotrek

mail: BezPrzesady

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “Dziwne Zgromadzenie na Osiedlu Kopernika”

Możliwość komentowania jest wyłączona.