Felieton księdza Tadeusza na temat obecnie panującego Prezydenta.

Otrzymałem jak zwykle informację o felietonie przez ks Tadeusza, napisanym jako komentarz do obecnej sytuacji po pierwszej turze.
Felieton  obok opisu porażki Komorowskiego i sukcesu zawiera też pytania do Andrzeja Dudy ws. osób niepełnosprawnych i Ukrainy….
ks_tadeusz_sakowicz_zaleski
Polecam go: Komorowski jak Gierek ukarany za pychę i lekceważenie

Ponadto warto się zastanowić nad celowością takich działań: Czy Kandydat na Prezydenta RP Pan Duda wyśle polskich żołnierzy na Ukrainę?

Z księdzem Tadeuszem Isakowiczem-Zaleskim staramy się o upowszechnienie informacji związanych z tematem Ludobójstwa na Polakach. A także o informowaniu o wzroście popularności nacjonalizmu rodem z nazistowskich Niemiec na Ukrainie.

Oto przykładowe tylko miejsca spotkań: Jarocin

Gostyń

Wcześniej w Gostyniu odbyły się dwa spotkania ze mną: Gostyńskie reminiscencje ?O Kresach i zbrodni.

Zachęcam do organizacji takich spotkań. Z reguły jestem „forpocztą” przyjazdu księdza Tadeusza do danej miejscowości. To ważny temat, który z jakiś przyczyn ciągle jest skrzętnie pomijany.

Co więcej dochodzą nas różne informacje na temat prób wyciszenia sprawy: Niemcy chcą nas zmusić do zapomnienia o Ludobójstwie na Polakach?

Jest też ciekawy materiał na temat obecnej sytuacji na Ukrainie: Niemcy odkryli karty ? Ukraina marionetką? materiał z YT

Polecam zainteresowanie tym ważnym dla Polski tematem. Szczególnie w kontekście przejęcia tam władzy przez siły narodowe i nacjonalistyczne które z definicji mogą zagrażać Polsce.
Wiele informacji historycznych i nie tylko (dotyczących zachowania nacjonalistów ukraińskich – obecnie na Ukrainie) można było poznać będąc na spotkaniu: Gorzka Prawda o naszych politykach, którzy zapominają naszą historię.

Zapraszam do szerokiej współpracy w tym temacie.

Piotr Szelągowski

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.