Ile nas kosztują politycy PO, PIS, PSL i SLD… 65 milionów złotych w 2011.

Tutaj można powiedzieć: nic dodać nic ująć: „W 2011 roku Platforma Obywatelska, Prawo i Sprawiedliwość, Sojusz Lewicy Demokratycznej oraz Polskie Stronnictwo Ludowe otrzymały z budżetu państwa w sumie prawie 65 milionów złotych subwencji. Tak wynika ze sprawozdań finansowych za tamten rok, które złożyły ugrupowania parlamentarne.” I co za to mamy? Nieustanną walkę między jednymi a drugimi… A pomocy dla narodu żadnej…

Zniechęcają doskonale wymienione partie normalnych obywateli do głosowania. Zostaje tylko ich kościec. Który zawsze w imię profitów będzie na nie głosował. W ten sposób tak naprawdę jest im obojętne czy do wyborów pójdzie 50 procent narodu czy 5 procent. Zawsze zostaną proporcjonalnie wybrani.
Dlatego rozwiązaniem jest nie odpuszczenie sobie wybierania. Ale głosowanie na zupełnie innych nie „palikotowych” czy inne przystawki zbudowane na bazie tych co już w sejmie byli. Ale takie siły które w zamian za nazwijmy to po imieniu: władze i profity z tego wynikające – coś zrobią dla nas.
Jak ich do tego zmotywować? Po prostu, angażując się bezpośrednio w działanie takich planktonów politycznych, mając rękę na pulsie itp.

Jedno jest pewne: nie głosujmy na nikogo z tych partii. Bo to nie ma sensu. Oddajmy swój głos na nowe ekipy, przynajmniej zburzą ten uporządkowany status trwania na piedestałach…

Cytat z materiału: 65 milionów złotych. Tyle wydaliśmy na subwencje dla PO i PSL

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “Ile nas kosztują politycy PO, PIS, PSL i SLD… 65 milionów złotych w 2011.”

Możliwość komentowania jest wyłączona.