Jak jest naprawdę – inni dołączają do dyskusji…

Cytaty z FB dotyczące wojny na Ukrainie i nie tylko?

?Cała ta wojna jest wynikiem 20 nieudanych lat budowania państwa na Ukrainie, która jest bardziej skorumpowana niż Rosja ? uważa ekspert ds. bezpieczeństwa Mark Galeotti, który krytykuje zwłaszcza prezydenta Petra Poroszenkę. Galeotti jest brytyjskim profesorem na New York University, specjalizującym się w najnowszej historii Rosji, sprawach bezpieczeństwa i zorganizowanej przestępczości.
A w tym wszystkim najbardziej mnie irytują głosy krytyki kierowane do profesorów przez różnych? nazwijmy ? mniej wykształconych??

?Sami Ukraińcy mówią, że przed całym tym Majdanem było lepiej, bo przynajmniej wojny nie mieli, a teraz co? każdy widzi jakie są skutki tego majdanu.
Jeśli jest ktoś zainteresowany ?prawdziwym? obrazem konfliktu dzień po dniu odsyłam go tutaj ? najbardziej rzeczowy i obiektywny obraz tego konfliktu bez tej całej zakłamanej ?papki? i przekłamania sprzedawanej przez nasze media (Piotr może potwierdzić jeden ostatni przykład związany z natarciem na Mariupol), które jak widać powielają wszystko co sprzeda ukraińska SBU:
nowastrategia.org.pl

Link do relacji jakich nie uświadczycie w mediach mainstreamu: bezkamuflazu.pl

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.