Jak obywatele USA wyśmiewają się z Polaków…

Śmigus-dyngus okazał się dla jednego z dziennikarzy USA bardzo zabawny… Tak zabawny że nie mógł się opanować. Jednakże arabskie czy żydowskie święta nawet te najśmieszniejsze jakoś nie cieszą się tak wielką popularnością jeżeli chodzi o wesołe komentarze…Ciekawe dlaczego…?

Z materiału na Interii: „Zaśmiewając się dziennikarz CNN Anderson Cooper opowiedział widzom o obchodach lanego poniedziałku w Buffalo, gdzie odbywa się wielka parada, koncerty polki, występy zespołów tanecznych i degustacje polskich dań.

Cooper określił te obchody mianem głupich i bezsensownych. Dziennikarz śmiał się ze zwyczaju polewania się wodą i okładania wierzbowymi witkami.”

Wychodzi na to, że trzeba zacząć się śmiać w odwecie z amerykańskich „głupich” zwyczajów jedzenia w McDonaldzie chociażby… Może warto w końcu się nad tym zastanowić…

Co do nie wyśmiewania się z Arabów i Żydów: czyżby bano się ich za oceanem?

(źródło: USA: Wyśmiewał się ze śmigusa-dyngusa. Protest! )

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.