Konkurs na Logo Solidarnej Polski – dla całego narodu.

Konkurs pozwala wygrać 5 tysięcy złotych. Ma też ważniejsze zadanie: zmobilizować różne społeczności do udziału w tworzeniu nowej jakości partii politycznej, – zaangażować chociażby na płaszczyźnie finansowej. Ciekawy pomysł…

Oceniam  to jako PR innowacyjny i wyróżniający się. Poprzez udział grup społecznych czy indywidualnych osób, poprzez zainteresowanie tematem buduje się określone więzi, chociażby na płaszczyźnie samego wyróżnienia uściskiem prawicy lidera nowo powstającej partii (dla wewnątrzpartyjnych działaczy – niskiego szczebla), a zewnętrznie dal wszystkich pozostałych którzy mogą konkurować o nagrodę pieniężną i dal których właśnie ta nagroda jest najistotniejsza.
Utworzenie Logo zmusi ich do małego chociażby wysiłku polegającego na rozeznaniu się w działalności partii, pracach i założeniach ideowych…
Dobry sposób na promocję.

Cytat z Interii:”…Rzecznik klubu SP Patryk Jaki ogłaszając konkurs na konferencji prasowej w Sejmie podkreślił, że u podstaw powstania środowiska Solidarnej Polski stanęło przekonanie o tym, że polska prawica powinna w sposób skuteczniejszy kontaktować się ze społeczeństwem, wciągając je w proces konsultacji nie tylko ws. programu, też ale ważnych decyzji.

Projekty logo Solidarnej Polski można zgłaszać przez najbliższych 7 dni za pośrednictwem profilu Solidarnej Polski na Facebooku. Następnie internauci mają ocenić nadesłane propozycje; ostatecznego wybory spośród wybranych przez nich projektów ma dokonać zarząd partii….”

Ciekawe czy podatek od wygranej zapłaci nowo powstająca partia?

Piotrek

Źródło cytatu: Solidarna Polska ogłasza konkurs na logo

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.