Książka „Bezpieczeństwo Polski…”

Z maila, wydaje się mi że warto się podzielić takimi informacjami:

Zapałowski Andrzej

Wyszła moja książka ?Bezpieczeństwo Polski w geopolitycznej grze Zachodu z Rosją. Antologia tekstów z zakresu geopolityki i bezpieczeństwa z lat 2014-2015?. Prawie 600 stron tekstu. Wydawcy: Europejskie Centrum Analiz Geopolitycznych i miesięcznik ?Polityka Polska?. Recenzenci: prof. Stanisław Bieleń (Uniwersytet Warszawski), prof. Tadeusz Marczak (Uniwersytet Wrocławski), prof. Jacek Pawłowski (Akademia Obrony Narodowej)

Linki:
Zapałowski

politykapolska.pl

Dobrze, że prasa zaczyna coraz odważniej pisać o tych sprawach.
Uchodźcy terroryzują personel szpitali: uchodzcy-terroryzuja-personel-szpitali

To że będziemy płatnikiem netto do UE było zaplanowane od początku. Bilans zniszczonej i spenetrowanej przez Zachód gospodarki Polski po kilkunastu latach naszego członkostwa nie rekompensują dotacje, których znaczną część musimy oddawać jako niewłaściwie wydatkowane (było to wpisane w strategię Brukseli). Teraz już wprost dokładamy do interesu nie mówiąc o cięciach które mamy mieć za nie przyjmowanie imigrantów.

Wiceminister potwierdza: w 2016 Polska wpłaci do Brukseli więcej niż dostanie:
polska-platnikiem-netto-to-juz-pewne-w-2016

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.