Kto płaci najwięcej za gaz w Europie? Polska….

„Agencja Interfax opublikowała dane, z których wynika, że Polska płaci najwyższe ceny za gaz. Wiadomość potwierdził nieoficjalnie Gazprom. W zeszłym roku płaciliśmy 420 dol. za 1000 m sześc. rosyjskiego gazu. Płacimy najwięcej w Europie.

Nasz kraj jest trzeci w Europie pod względem ilości kupowanego gazu. Wyprzedzają nas tylko Niemcy i Włosi. W minionym roku sprowadziliśmy ponad 10 mld m sześc. gazu. Rosjanie zarobili dzięki nam niemal 3,3 mld dolarów.”

Cytat w całości pochodzi ze strony: Polska płaci najwięcej za gaz z Rosji

…Rosjanie zarobili dzięki nam niemal 3,3 mld dolarów…

Bez Komentarza?

Bez Przesady???

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

3 myśli w temacie “Kto płaci najwięcej za gaz w Europie? Polska….”

  1. dzięki komu Rosjanie aż tyle zarobili? kto podpisał wyjątkowo niekorzystne umowy? nie lepiej od razu napisać to, co jest oczywiste, że winni temu są skorumpowani politycy PO?

    1. Czy teraz jasnym staje się okoliczność dlaczego akurat w Polsce najbardziej broni się Timoszenko?…
      Wkrótce zacytuję ciekawą opinię kolegi dziennikarza społecznego z Interii w temacie obrony Timoszenko i całego wokół niej zamieszania…

  2. Jak w tym kraju ma być dobrze, skoro za głupi gaz musimy płacić najwięcej w Europie. A przecież każdy wie, że najbogatszym krajem nie jesteśmy. W dodatku gazu zużywamy całkiem dużo… To już jest jakiś totalny matrix.

Możliwość komentowania jest wyłączona.