Kuba Wojewódzki głosuje na Pawła Kukiza.

Jak również popiera ideę JOW. Cóż dodać… Pan Wojewódzki okazał się człowiekiem dostrzegającym prawdę, mimo pracy dla mainstreamu…

Zapraszam do obejrzenia na ogólnodostępnej platformie YT wywiadów z Pawłem.


https://www.youtube.com/watch?v=_FemLghAgsQ


W Poznaniu spotkałem się ostatnio z wielką życzliwością, jeżeli chodzi o promowanie kandydatury Pawła. Ogromna liczba osób z którymi rozmawiałem popiera ideę JOW, zmęczeni są tylko obecnym systemem partyjnym blokującym wprowadzenie JOW.
Czy coś się zmieni? Czy pokojowy sposób Pawła zmiany systemu zapobiegnie czemuś o wiele gorszemu? Anarchii? Być może i przemocy? Ludzie są zmęczeni. I zdenerwowani. Mają oczy. Widzą co robią partie głównego nurtu, jak igrają z nami obywatelami. Jak powiedziała moja znajoma fryzjerka: to my jesteśmy podmiotem dla posłów, polityków, a tymczasem traktują nas jak przedmiot…
Oczywiście będzie głosowała na Pawła Kukiza…
Prawdę mówiąc nie dziwię się takim opiniom których jest mnóstwo.
Wystarczy się rozejrzeć…

Piotrek

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

2 myśli w temacie “Kuba Wojewódzki głosuje na Pawła Kukiza.”

    1. Cieszy syn marnotrawny lub owieczka która się znalazła … a nawet jeżeli głosuje na Kukiza z uwagi na to że to jego kumpel -to i tak jest dobrze. Poparł JOW bo ten system powinien u na działać od 1991 roku byłoby inaczej.

Możliwość komentowania jest wyłączona.