Marsz dla życia – Poznań. Tworzymy żywego człowieka.

W Poznaniu szliśmy, aby powiedzieć mieszkańcom: życie jest najważniejsze. To coś jedynego, niepowtarzalnego. Nie jesteśmy Panami życia innych.
Szanujmy i kochajmy je. Dbajmy o nie. Szczególnie o tych, którzy nie mogą się bronić. Jeżeli potrafimy płakać nad kotem czy psem, dlaczego nie umiemy pochylić się nad nienarodzonym człowiekiem? Jesteśmy jedyną żywą siłą (gatunkiem) na tej planecie która popiera eksterminację samych siebie.
Nie chodzi tutaj o nic więcej…

Szacunek dla Życia. Bezwzględny. Prawo moralne do istnienia każdego z nas.
Chcemy do tego przekonać te osoby, którym zrobiono „wodę z mózgów”. Kobiety. Znam kilka, które dokonały aborcji. Ciężko za to płacą.
Depresją, zdrowiem fizycznym.
Znam kilka, które były na czarnych marszach. Kiedy same zaszły w ciążę zachwycały się nad cudem życia. Poznały że mają wielką moc. Tworzenia życia.
Ktoś kto odbiera kobiecie tą moc jest kimś bardzo złym.
Pomijając wszystko inne, miłość do dziecka, wszystkie te cudowne przeżycia związane z wychowaniem – to zdolność do tworzenia Życia, rozumnej istoty, być może genialnej, a być może po prostu tylko kochającej innych – jest czymś niezaprzeczalnie wspaniałym.
Nie pozbawiajmy się tego daru.


Spotkania…

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.