Mobilne płoty na granicy Słowackiej.

Z maila (dr Zapałowski):
A. Zapałowski

„Słowacy przygotowują mobilne płoty. Wolna przestrzeń do swobodnego przekroczenia pozostanie tylko na granicy Polski.


„ISIS w Europie Wschodniej już jest” – wywiad z dr Andrzejem Zapałowskim

ISIS w Europie Wschodniej już jest. Batalion Dzohara Dudajewa jest między innymi oskarżany o to, że to wysadzał słupy energetyczne z energią elektryczną która biegła na Krym. Turcja która ma bardzo duży potencjał militarny zapewne będzie nie tyle wspierać Tatarów którzy przebywają na Ukrainie co wprost Ukrainę dążąc do tego żeby Ukraina zintensyfikowała swoje działania zbrojne przeciwko Rosji. Sytuacja pokazuje, że Turcja była by bardzo zainteresowana tym aby w Donbasie rozpoczęła się ofensywa Ukraińska i dlatego deklaruje, że zapewni Armii ukraińskiej nowoczesną broń ofensywną. To jest bardzo niebezpieczne w kontekście dalszej destabilizacji Europy Wschodniej.

Spotykamy się obecnie z oficjalnymi już nawoływaniami przywódców Armii Szwajcarii lub Norwegi do dozbrajania się i przygotowania na walkę z „dobrze wyszkolonym wrogiem”. Czy w tym kontekście kraje grupy Wyszehradzkiej stają się czymś w rodzaju Safe Haven dla innych Europejczyków?

Całość na: kontr-wywiad.blogspot.com

Inny polecany materiał: Węgrzy budują kolejny mur. Nowe zasieki odgrodzą ich od Rumunii


Inny apel dr Zapałowskiego:

„Popieram petycję Nr 358/2011 w sprawie Praw językowych Polaków na Litwie złożoną przez p. Tomasza Snarskiego w Komisji Petycji w Parlamencie Europejskim.
Petycję należy poprzeć wysyłając maila z powyższą treścią na adres: peti-secretariat@europarl.europa.eu”

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.