Muslim bez szacunku dla grobów żołnierzy poległych podczas II Wojny Światowej

Udostępniony na Youtube film pokazujący libijskich „partyzantów” niszczących nagrobki i krzyż na cmentarzu wojennym z czasów II wojny Światowej. Ciekawe czy zostaną pociągnięci do odpowiedzialności.

W takich przypadkach u nas ściga się z urzędu przestępstwo polegające na profanacji miejsc wiecznego spoczynku. Chociażby sprawy związane z profanacją grobów żołnierzy radzieckich czy niemieckich które miały miejsce.
Zawsze prowadzono śledztwa i ścigano osoby które dopuściły się takich czynów.
Powinniśmy jako Europejczycy zainteresować się czy będzie miało to miejsce w Libii.

Po obejrzeniu tego filmu trudno nie dziwić się, że muzułmanie mogą być nie lubiani w Europie i na świecie. Od razu odpowiadam jeżeli chodzi o sugestię ze mamy do czynienia jedynie z jakimiś skrajnymi ugrupowaniami fanatyków islamskich: Nie przypominam sobie żeby jakaś grupa katolików niszczyła oficjalnie przed kamerami cmentarzy muzułmańskich czy jakichkolwiek innych, po prostu nie znam takich skrajnych ugrupowań katolickich…

Piotrek

Materiały na temat problemu muzułmańskiego: Pada jeden z afrykańskich totalitaryzmów Libia

Hebron; śmierć niewinnych?

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “Muslim bez szacunku dla grobów żołnierzy poległych podczas II Wojny Światowej”

Możliwość komentowania jest wyłączona.