Następna odpowiedź na pytania Kresowian z Poznania.

Następna osoba z poznańskiej listy PIS odpowiedziała. Krótko i na temat. Poniżej zwięzłe odpowiedzi Pana Zenona Torza zajmującego 20 miejsce listy, na pytania:

(Pytania z naszej strony: Walka Kresowiaków )

„Na pytania przesłane mi przez Władka odpowiadam:
Pyt.1-3 zdecydowanie Tak
Pyt.4. Nie mam wiedzy, czy aby nasz Episkopat nie jest również stroną w tej sprawie. Jeżeli nie to popieram inicjatywę.
Pyt.5. Jeżeli dotychczasowy właściciel zgodzi się sprzedać nieruchomość to TAK
Pyt.6. Oczywiście.
Pozdrawiam

Zenon Torz”

Pan Zenon jest znany z zaangażowania w organizację spotkań poznańskiego klubu sympatyków „Gazety Polskiej”. Wiele takich spotkań ma już na swoim koncie. Jest to cenna inicjatywa wpisująca się w harmonogram poznańskiego życia społeczno-kulturalno-politycznego.

Krótkie bio:
Jest poznańskim inżynierem elektrykiem specjalność: elektrotermia, przedsiębiorcą, działaczem samorządowym i społecznym. Obecnie przewodniczy Poznańskiemu Klubowi Gazety Polskiej, który jest największym z 250 klubów w Polsce, a jednocześnie znaczącą organizacją patriotyczną Poznania. W nadchodzących wyborach do parlamentu Rzeczpospolitej kandyduje na posła z ostatniego 20-go miejsca listy nr 1 Prawa i Sprawiedliwości.


Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “Następna odpowiedź na pytania Kresowian z Poznania.”

Możliwość komentowania jest wyłączona.