Gajowy Marucha się wypowiada

Istnieje strona w sieci, która może się wielu nie podobać, aczkolwiek zawiera treści na pewno godne zapoznania. Nazywa się: „Marucha” jak słynny gajowy z jeszcze słynniejszej pozycji o Panu Sułku.

Wydaje się, że warto byłoby zapoznać się z jej treścią chociażby po to aby znać poglądy innych. Tak samo jak zapoznajemy się z poglądami z salonu24, czy nowego ekranu jak i też krytyki politycznej. Osoba która chciałaby zwać się naprawdę zorientowaną powinna analizować z równą zawziętością treści zawarte w GW czy „Naszym Dzienniku”, „Rzeczpospolitej”, czy „Uważam Rze” umieć się do nich odnieść, jak i również potrafić zdystansować.
Jest to obecnie na pewno dużą sztuką, orientowanie się w gąszczu informacji i zgłębianie ich prawdziwej wartości…
Warto próbować.

Strona Marucha

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

Jedna myśl w temacie “Gajowy Marucha się wypowiada”

  1. Bez przesady. Blog gajowego Maruchy to po prostu najczęściej kopiuj i wklej innych artykułów dostępnych w internecie. I dla tego mimo dużej liczby odwiedzających, tak nisko stoi w wyszukiwarce Google. A ja ruszam z kolejnym blogiem…..

Możliwość komentowania jest wyłączona.