Nekrofilia dozwolona w Egipcie – muzułmański obyczaj?

Szokujące koncepcje w Egipcie. Nekrofilia dozwolona?
„Egipscy politycy zastanawiają się nad prawnym umożliwieniem stosunków seksualnych, mężów z ich zmarłymi żonami do sześciu godzin od czasu zgonu.

Projekt de facto legalizujący nekrofilię, chce wprowadzić część radykalnych muzułmanów, którzy dominują w parlamencie Egiptu, wyłonionym w niedawnych wyborach. Parlament rozpatrzy również inne zmiany w prawie dotyczącym małżeństw, które miałyby obniżyć minimalny wiek zawierania sakramentu do 14 lat. Przeciwko zmianom protestują organizacje kobiece argumentując, że zmarginalizują i podważą one status kobiet co wpłynie negatywnie na rozwój kraju.

Temat stosunków seksualnych po śmierci jednego z członków małżeństwa, podniósł w maju 2011 roku marokański duchowny Zamzami Abdul Bari, który zapewne w ramach walki o równouprawnienie, chciał dać podobną możliwość żonom zmarłych mężczyzn”.

Cytat pochodzi ze strony: Egipt zalegalizuje nekrofilię?

Wiadomość opiera się na informacjach z: Daily Mail / Alarabiya.net

Egypt?s women urge MPs not to pass early marriage, sex-after-death laws: report

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.

2 myśli w temacie “Nekrofilia dozwolona w Egipcie – muzułmański obyczaj?”

  1. Moje pytanie brzmi: dokąd zmierza ten świat ? Na samą myśl się wzdrygam. Mam nadzieję, że to tylko ponury pomysł i na tym się skończy.

    1. Jak słyszałem od wielu osób, które bywają w krajach muzułmańskich – oni (muzułmanie) mają wiele innych pomysłów – jak kamienowanie za cudzołóstwo, zabijanie dziewczynek za np pocałunek chłopaka( zbyt rozwiązły tryb życia)… dlatego i to mnie nie dziwi…

Możliwość komentowania jest wyłączona.