Odebrać dzieciom niewinność….

Zaproszenie na spotkanie:

„Zapraszam  na spotkanie otwarte klubu Polonia Christiana, które odbędzie się 5 czerwca (środa) o godzinie 19:00 w Muzeum Archidiecezjalnym przy ulicy Lubrańskiego 1. Temat, spotkania brzmi: Odebrać dzieciom niewinność

Zaproszonym gościem jest ks. Sławomir Kostrzewa, który przedstawi wykład-prezentację poświęconą zagrożeniom na jakie wystawione jest współczesne pokolenie dzieci. Aby zachęcić Państwa do wzięcia udziału w spotkaniu i przybliżyć tematykę spotkania pragnę przytoczyć fragment prezentacji: ?.Wielu z producentów zabawek współpracuje z sektami, masonerią, satanistami bądź stanowią ich część. Pragną wychować -nowe pokolenie-, konsumentów idealnych, wolnych od tradycyjnego myślenia i systemu wartości. W sposób szczególny zaatakowano chrześcijański system wartości, oparty na miłości bliźniego i Dekalogu. Pod hasłem walki z dyskryminacją i uprzedzeniami pojawiły się ?antydyskryminacyjne? imprezy, festiwale promujące tegoż gatunku bajki i zabawki. W istocie propagują wśród dzieci postawy, którym sprzeciwia się chrześcijański system wychowawczy, np. homoseksualizm, poligamia, okultyzm.?

Po spotkaniu będzie możliwość zadawania pytań oraz dyskusji. Zapraszam szczególnie na to spotkanie rodziców oraz wychowawców.”

Autor

Piotrek

Cóż, ten świat nie zawsze działa według norm, które zakładasz,że istnieją...? Co jest dobre co złe? Czy lepiej milczeć na ten temat, czy mówić? Zdecydujcie sami, ja już podjąłem decyzję.